"Prázdniny s koňmi" budou v tomto roce opět probíhat od pondělí do pátku, od 8.00 do 16.00 v těchto termínech:

10. - 14. července 2017 -  plně obsazen

17. - 21. července 2017 -  1 volné místo

14. - 18. srpna 2017 - plně obsazen

21. - 25. srpna 2017 - plně obsazen

Cena jednoho pětidenního turnusu je 3300,-Kč a zahrnuje svačinu, oběd, písemné materiály, ceny do soutěží a zapůjčení ochranných pomůcek (helmy, popř. vesty).

S koňmi budeme trávit čas nejen v jízdárně, ale i venku v přírodě, bude-li dobré počasí pojedeme i k vodě. I když zrovna nebudeme u koní, bude se kolem nich točit i všechno ostatní. Připravujeme tématický program se zaměřením na přirozenou komunikaci s koňmi, přirozené jezdectví a etologii a zahrajeme si spoustu her a soutěží. 

Náhradníci

Pokud je Vámi vybraný termín již obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník. Někdy se stane, že někdo z přihlášených onemocní či z jiných důvodů na tábor nastoupit nemůže. V tom případě Vám hned dáme vědět :-)

Máte-li zájem, přihlašte se prosím prostřednictvím této elektronické přihlášky:

(přijímány jsou pouze tyto přihlášky)

Jak v elektronické přihlášce vybrat termín:

  1. Nejprve vyberte ze seznamu na kolik týdnů prázdnin chcete přihlásit Vaše dítě.
  2. Dále zaškrtněte prosím všechny pro Vás možné termíny, abychom mohly na prázdniny stvořit funkční týmy z hlediska věku a zkušeností s koňmi a uspokojit tak co nejvíce zájemců.
  3. Pokud některý z termínů upřednostňujete, napište to prosím do "Poznámek k termínům"

O přijetí Vaší přihlášky Vás budeme emailem informovat a poprosíme Vás o zaplacení zálohy 1000 Kč na klubový účet č.: 225105188/0300 (platbu prosím označte jménem a příjmením účastníka). Zaplacením zálohy je proces přihlašování ukončen. Záloha je nevratná (pokud se ale Vaše dítě nebude moci tábora zúčastnit, můžete za něj poslat náhradníka -  zálohu Vám vrátíme). Zbylé 2 300 Kč se doplácí na místě při nástupu na tábor.

Moc se těšíme, že si "Prázdniny s koňmi" užijeme tak, jako v předchozích letech.
Jindřiška Vladyková, Markéta Schestauberová, Šárka Dřevová, Pája Hájková, Terezka Špetová, Zuzka Lhotská a Janča Šílená