"Prázdniny s koňmi" budou v tomto roce opět probíhat od pondělí do pátku, od 8.00 do 16.00 v těchto termínech:

  • 13. - 17. července 2020
  • 20. - 24. července 2020
  • 17. - 21. srpna 2020
             
  • 24. - 28. srpna 2020 

S koňmi budeme trávit čas nejen v jízdárně, ale i venku v přírodě, bude-li dobré počasí pojedeme i k vodě. I když zrovna nebudeme u koní, bude se kolem nich točit i všechno ostatní. Připravujeme tématický program se zaměřením na přirozenou komunikaci s koňmi, přirozené jezdectví a etologii a zahrajeme si spoustu her a soutěží. Každý den budou mít děti dvě svačiny a oběd. Obdrží písemné materiály, a mohou si u nás zapůjčit ochranné pomůcky (helmy, popř. vesty). 

Náhradníci

Pokud je Vámi vybraný termín již obsazen, můžete se přihlásit jako náhradník. Někdy se stane, že někdo z přihlášených onemocní či z jiných důvodů na tábor nastoupit nemůže. V tom případě Vám hned dáme vědět :-)

Máte-li zájem, přihlašte se prosím prostřednictvím této elektronické přihlášky:

(přijímány jsou pouze tyto přihlášky)

Jak v elektronické přihlášce vybrat termín:

  1. Nejprve vyberte ze seznamu na kolik týdnů prázdnin chcete přihlásit Vaše dítě.
  2. Dále zaškrtněte prosím všechny pro Vás možné termíny, abychom mohly na prázdniny stvořit funkční týmy z hlediska věku a zkušeností s koňmi a uspokojit tak co nejvíce zájemců.
  3. Pokud některý z termínů upřednostňujete, napište to prosím do "Poznámek k termínům"

O přijetí Vaší přihlášky Vás budeme emailem informovat a poprosíme Vás o zaplacení zálohy 1000 Kč na klubový účet č.: 225105188/0300 (platbu prosím označte jménem a příjmením účastníka). Zaplacením zálohy je proces přihlašování ukončen. Záloha je nevratná (pokud se ale Vaše dítě nebude moci tábora zúčastnit, můžete za něj poslat náhradníka -  zálohu Vám vrátíme). Zbylé 2 300 Kč se doplácí na místě při nástupu na tábor.

Moc se těšíme, že si "Prázdniny s koňmi" užijeme tak, jako v předchozích letech.
Jindřiška Vladyková, Martina Drdáková, Markéta Schestauberová, Zuzka Lhotská, Tereza Špetová, Anežka Kutišová, Klárka Šedivá, Róza Hlízová, Bára Krejsová a Eliška Heřmanová